Podsumowanie 2018 r.

SHE Międzynarodowa Szkoła PMU i Medycyny Estetycznej powstała 20 lat temu z pasji do tego, co piękne. Z czasem stała się placówką szkoleniową, której misją jest przekazywanie jak największej ilości wiedzy bez żadnych tajemnic.

Nasze szkolenia nie są tanie, mają swoją cenę, jednak ich wartość stanowi doświadczenie, nienormowany dzień szkoleniowy, indywidualne podejście do każdego kursanta, opieka po szkoleniach oraz najwyższa jakość aparatów, akcesoriów i zajęć teoretyczno-praktycznych, do których przykładamy szczególną uwagę.

W SHE nie znajdziecie szkoleń masowych, gdzie doświadczenie instruktora jest równe Waszemu, żadna z kursantek nie ma opiekuna i zostaje sama, a standardem są pytania pozostawione bez odpowiedzi. W SHE nie musicie się również martwić o modelki ani dzielić się nimi. Prace wykonujecie samodzielnie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Na naszych szkoleniach wytknięty zostanie Wasz każdy błąd. Nie po to, aby pokazać naszą wyższość, ale po to, żebyście w jak największym stopniu zdobyły wiedzę, nauczyły się dokładności i profesjonalizmu, aby w przyszłości Wasze usługi były bezkonkurencyjne i na najwyższym poziomie.

Kolorymetria, rysunek wstępny, podstawy delikatnej pigmentacji z wykorzystaniem najnowszych technik gwarantują satysfakcję i rozwój zawodowy. Tematy marketingu, fotografii, elementów psychologii oraz trudnych przypadków to zbiór naszego wieloletniego doświadczenia i sprawdzonych rozwiązań. Ilość wykonanych zabiegów oraz naszych porażek, ponieważ takie również bywały, pozwolą Wam uniknąć tych samych błędów, za które czasami musiałyśmy słono zapłacić. W naszej placówce otrzymacie również 273 stronicowy skrypt- kompendium wiedzy, którego nie kupicie nigdzie indziej a, który jest naszym dzieckiem i dumą. To również jest cena szkolenia.

To my szkolimy mistrzów. Wiele z naszych kursantek krótko po szkoleniach zdobyło prestiżowe tytuły i nagrody, a wiele jest już trenerami. Wasz sukces jest przede wszystkim naszym sukcesem, a opinie, oceny, nagrody i wyróżnienia SHE bez Was nie byłyby możliwe i nie miałby znaczenia. Istniejemy dla Was i po to, aby Was nauczyć oraz dać solidne fundamenty do pracy w roli linergistek i specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Jakość i profesjonalizm mają swoją cenę, która w naszym przypadku jest w 100% adekwatna do tego, jakie szkolenia otrzymujecie.

Dziękujemy za miniony rok, za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, za współpracę, miłe słowa, okazywaną sympatię, wskazówki, które powalają nam podnosić poprzeczkę coraz wyżej oraz za wyróżnienia, nagrody i docenienie naszej ciężkiej i długoletniej pracy. Ten rok był dla nas pracowity, ale przede wszystkim wyjątkowy. Otrzymałyśmy wiele wyróżnień i prestiżowych nagród. Najważniejsze to akredytacja MEN, tytuł Firmy Szkoleniowej Roku oraz Trenera Master PMU Roku. To wyróżnienia, które podnoszą prestiż Waszych dyplomów. Akredytacja MEN przyznawana jest tylko tym uczelniom, które spełniają liczne kryteria jakości, dzięki czemu ich szkolenia przynoszą efekty i olbrzymie możliwości. Przeszłyśmy i przechodzimy wiele egzaminów potwierdzających naszą wiedzę, którą dzielimy się z Wami. Podnosimy kwalifikacje i jesteśmy na bieżąco po to, aby nie stać w miejscu, a rozwijać się i iść do przodu, a Wam Kochani przekazywać naszą wiedzę bez tajemnic w sposób jasny, prosty i czytelny. Wasze oczekiwania wyznaczają nam kierunek, a zaufanie daje motywację i chęci do dalszego działania. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie, życzliwe i ciepłe słowa oraz za to, że w nas nigdy nie zwątpiliście.