Dlaczego szkolenia w SHE?

Najbardziej rozbudowany program szkoleń w Polsce
Część teoretyczna oparta na jedynym w Polsce skrypcie – kompendium wiedzy PMU
Część praktyczna na skórkach, modelkach, urządzeniach oraz niezbędnych akcesoriach
Przekazywanie wiedzy bez tajemnic
Szkolenia zakończone świadectwem MEN oraz certyfikatem UE
Wsparcie i doradztwo po ukończeniu szkolenia
SHE Monika Grzelak Międzynarodowa Szkoła Makijażu Permanentnego i Medycyny Estetycznej to:
 • jedna z pierwszych szkół makijażu permanentnego w Polsce
 • pierwsza placówka szkoleniowa w Polsce z akredytacją MEN
 • indywidualne podejście (2-3 osoby podczas szkolenia)
 • kilkaset doskonale wyszkolonych i utytułowanych osób w Polsce i za granicą
 • szkolenia prowadzone przez licencjonowanych trenerów SHE
 • blisko dwudziestoletnie doświadczenie szkoleniowe
 • najnowsze światowe techniki mikropigmentacji
 • profesjonalne wyposażenie, urządzenia, barwniki i akcesoria
 • pomoc w uzyskaniu dotacji i dofinansowań
 • szkolenia nieograniczone czasowo
 • możliwość odbycia stażu

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego właśnie SHE Monika Grzelak. Otóż odpowiedź jest prosta – szkolenia prowadzone w sposób profesjonalny i na najwyższym z możliwych poziomów, to klucz do sukcesu i świata PMU.

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo, ale jesteśmy właśnie po to, aby Wasze marzenia o zawodzie linergisty stały się realne, a także po to, aby pokazać Wam, z jaką pasją i radością można wykonywać swoją pracę.

Posiadamy akredytację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Oferujemy indywidualne podejście do każdego kursanta, opatentowane, autorskie techniki, innowacyjne metody oraz wiedzę przekazywaną bez żadnych tajemnic, ponieważ jesteście świadectwem naszych umiejętności, a nie potencjalną konkurencją. Wasz sukces jest naszym sukcesem, a Wasze piękne prace potwierdzeniem naszego zaangażowania i umiejętnie przekazywanych wiadomości.

Pracujemy na niemieckich barwnikach, urządzeniach i materiałach szkoleniowych najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie zawarliśmy w najbardziej rozbudowanym, opatentowanym, autorskim skrypcie Moniki Grzelak. Duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, dostosowując się jednocześnie do indywidualnych predyspozycji naszych kursantów. U nas nikt nie pozostanie anonimowy – małe, 2- i 3-osobowe grupy i dwóch trenerów na sali daje możliwość skorygowania nawet najmniejszych błędów, a oferowana przez nas opieka po szkoleniach, ułatwi Wam stawianie pierwszych, samodzielnych kroków.

Dajemy stuprocentową gwarancję jakości naszych szkoleń. Jeśli nie wykonasz prawidłowo makijażu permanentnego jednej z wybranych okolic, dostaniesz jeden dzień doszkolenia gratis.

Pamiętaj! Podstawą jest jakość nie ilość, a odzwierciedleniem tego są między innymi nasze wyróżnienia i nagrody: Najlepsza Placówka Roku 2018, Master Trainer 2018, Orły Kształcenia 2018 czy Złoty Lotos- za innowacyjność.

Jesteśmy tu dla Was i z myślą o Was tworzymy programy naszych szkoleń. Jeśli więc szukasz profesjonalizmu, najwyższej jakości, sposobu na samodzielne rozpoczęcie przygody z makijażem permanentnym a do tego rodzinnej atmosfery, zapraszamy serdecznie.