Monika Grzelak

MONIKA GRZELAK

Dyplomowana kosmetyczka i wizażystka z 20-letnim doświadczeniem. Z pasji i zamiłowania linergistka, specjalizująca się w korektach i kamuflażach bez użycia laserów i removerów. Najdłużej działający szkoleniowiec w Polsce.
Założycielka jednego z pierwszych w Polsce (1999 r.) Centrum Szkoleniowego PMU, które obecnie - jako jedyne w Polsce - posiada akredytację MEN. Autorka jedynego w Polsce skryptu szkoleniowego, który jest podstawą każdego ze szkoleń w SHE Monika Grzelak International Academy of Permanent Make Up.
Jedyny w Polsce szkoleniowiec z międzynarodowym certyfikatem Master International Trainer. Posiada dwie licencje trenerskie niezależnych firm bioEvolution i LCN oraz IV stopień trenera na Ukrainie.
Honorowy członek organizacji „ELITE POLSKIE STOWARZYSZENIE LINERGISTEK”.
Prelegentka podczas licznych sympozjów i szkoleń w Polsce i Europie. Autorka technik mikropigmentacji, m.in.: Perfect Magic Shadow Eyebrow®, Shine Lips®, Sand Eyebrow®.

JAKOŚĆ PRACY

Pracuję na najwyższej jakości kosmetykach oraz na urządzeniach najnowszej generacji. Stosuję rewelacyjne znieczulenia oraz barwniki, ponieważ najważniejszy jest dla mnie komfort Klientki. Nie pracuję według schematów i gotowych ustawień fabrycznych w urządzeniach, co praktykowane jest w wielu salonach, ponieważ zdaję sobie sprawę, że każda Klientka ma inną skórę, a także inne uwarunkowania genetyczne.
Dla każdego indywidualnie określam kolorystykę i kształt, zaś w zabiegach laseroterapii - parametry oraz filtry. Dokładnie i precyzyjnie analizuję każdy problem i wykonuję zabiegi ze szczególną starannością. Nie boję się trudnych korekt oraz poprawek po źle wykonanych zabiegach w innych salonach. Sztywne procedury higieniczno – dezynfekcyjne, jakie stosuję, oraz jednorazowe moduły i materiały do makijażu permanentnego chronią moje Klientki przed wirusami i bakteriami.

O FIRMIE

SHE Monika Grzelak Międzynarodowa Szkoła Makijażu Permanentnego jest jedną z nielicznych w Polsce placówką szkoleniową akredytowaną przez Ministra Edukacji Narodowej. Firma jest na pierwszym miejscu w rankingach, szkoli mistrzów dzięki najnowszym metodom i technikom pracy. Szkolenia ukończyło już kilkaset osób z kraju i z zagranicy. Wszystkie absolwentki podjęły pracę w zawodzie. Szkolenia skutecznie uczą teorii i praktyki jak fachowo wykonywać makijaż permanentny.

Podsumowanie 2018 r.