Makijaż permanentny

Makijaż permanentny wykonany naszymi metodami jest w najwyższym stopniu komfortowy, daje maksimum zadowolenia i najwspanialsze z możliwych efekty. Za wykonany u nas makijaż permanentny już nigdy nie zapłacisz ceny wyjściowej. Naszych Klientów traktujemy bardzo indywidualnie, udzielamy rabatów, nawet do 50%. Przed zabiegiem wspólnie z Klientką określamy kształt i linie, które będą korygowane oraz dobieramy kolor barwnika, uwzględniając typ urody, kolorystykę skóry, oczu i włosów.
Co to jest makijaż permanentny?
Makijaż permanentny to przede wszystkim dążenie do doskonałości, wielka wygoda, oszczędność czasu, a co najważniejsze - widoczne efekty.

Makijaż permanentny jest alternatywą dla tradycyjnego makijażu. Umożliwia on skorygowanie linii ust, ich uwydatnienie i powiększenie oraz wypełnienie dowolnym kolorem. Makijaż permanentny służy również do korekty brwi i linii oczu. Urządzenia do makijażu permanentnego mogą także okazać się pomocne do wykonania biotatuażu. Makijaż permanentny gwarantuje długoletni efekt upiększający, a jego podstawę stanowi podskórna implantacja pigmentu na głębokość od 0,6 mm do 1,2 mm. Kosmetycznym celem makijażu permanentnego jest spełnienie życzeń Klienta w taki sposób, aby wynik ostateczny podkreślał jego naturalną urodę lub korygował drobne niedoskonałości. Makijaż permanentny powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami.

Makijaż permanentny jest trwały przez okres od 3 do 5 lat, można go jednak w każdej chwili odświeżyć. Wśród potencjalnych Klientek wymienia się zwłaszcza te osoby, które mają alergię na kosmetyki, noszą okulary, chcą podkreślić swoją urodę, uprawiają sport oraz nie chcą tracić czasu na codzienne zabiegi upiększające. Dzięki makijażowi permanentnemu brwi uzyskują naturalny kolor, są zagęszczone, oczy stają się bardziej wyraziste, a usta nabierają kształtu.

Poznaj techniki makijażu permanentnego: