Makijaż permanentny bez hejtu i tajemnic – warsztaty

CYKLICZNE WARSZTATY PMU W KAŻDYM MIEŚCIE BEZ TAJEMNIC I HEJTU

NAUCZYĆ MOŻNA SIĘ WSZYSTKIEGO, TRZEBA MIEĆ TYLKO CHĘCI I ZNAKOMITEGO NAUCZYCIELA, PRACUJĄCEGO Z PASJI I ZAMIŁOWANIA ORAZ MAJĄCEGO OGROMNE DOŚWIADCZENIE

2 DNI - 7 PRELEGENTÓW - NOCLEG + UROCZYSTA KOLACJA

Chcesz nauczyć się pigmentacji w szybszym tempie, bez zbędnych korekt, technikami wyróżniającymi Cię na tle innych salonów oraz dającymi szybszy zysk? Zależy Ci na rozwoju i poszerzeniu bazy klientów?

To oferta, z której naprawdę warto skorzystać! Chcemy być dla Ciebie inspiracją. Chcemy pokazać Ci naszą drogę, ale już bez przeszkód, z którymi my kiedyś musieliśmy się zmierzyć. Pokażemy Ci prawdziwy świat PMU, a żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Ogrom wiedzy i praktyki w jednym miejscu! Różni ludzie, którzy osiągnęli swój duży sukces i cel, przedstawią Wam nowe możliwości oraz nauczą perfekcyjnej pracy.
Pokazy połączone z nauką na skórkach pod czujnym okiem trenerów, którzy wyłapią ewentualne błędy i nauczą techniki.

Podczas wieczornej kolacji poznamy się lepiej, wymienimy doświadczeniami i nawiążemy nowe relacje. Niespodzianka, którą przygotowaliśmy — Vedic art. malowanie duszą — pozwoli zapomnieć o codzienności, wyrzucić z siebie emocje, doda Ci skrzydeł, motywacji, obudzi w Tobie chęci do działania i osobistego rozwoju. Zaczerpniesz wiedzy z doświadczenia utalentowanych trenerów, prelegentów i zwycięzców mistrzostw, którzy współtworzą z nami to wydarzenie. Dowiesz się, jak dany temat lub problem rozwiązać na siedem różnych sposobów. Pokażemy Ci drogę i kto wie, może ona też stanie się Twoją i otworzy Cię na sukces. Może zarazimy Cię taką pasją, która łączy nas trenerów i prelegentów. Wejdź z nami na najwyższy stopień świata PMU. Zainspirujemy Cię.

  • KATARZYNA GŁOCKA „Odczarowanie microblading — tajemnice pigmentacji manualnej PhiBrows”
  • IZABELA PIETRZAK „Światłocień brwi ombre w 3D - jak wykonać puder”, „Biochemia w barwnikach — czym się różnią barwniki”
  • ANNA SUMAROWSKA „Reklama i marketing — jak wypromować markę i skutecznie sprzedawać swoje usługi w social mediach (FB, Instagram)”
  • ARNOLD SIEGEL „Prosty sposób na skuteczną pigmentację skóry głowy”
  • IWONA PODSĘDEK „Magia techniki Butterfly -zabawa kolorem i ogromne możliwości korekty kształtu oka”
  • MONIKA GRZELAK „Korekty i kamuflaże bez użycia laserów i removerów”, „Usta Shine”
  • TOMASZ ROŻEK „Mini tatuaże” - praca i pokaz na skórkach i modelu
WSPÓLNIE OBALIMY MIT HERMETYCZNEGO ŚWIATA PMU, A TRENERZY POMOGĄ CI ŚMIELEJ WKROCZYĆ NA DROGĘ, KTÓRA CZĘSTO JEST TRUDNA DO SAMODZIELNEGO PRZEBYCIA.