Targi Będę Mamą

MOJE DROGIE!

         Wiemy, jak cenny dla nas Kobiet jest czas, jak bardzo Wam go brakuje i jak bardzo jednocześnie dbając o swój wygląd, chciałybyście pogodzić go z opieką nad dzieckiem.

Sama jestem mamą 5- i 15-letniego chłopca, a od 20 lat z powodzeniem prowadzę własną firmę.

         Długo szukałam zajęcia, które pomoże mi to wszystko pogodzić, nie siedząc 12 godzin
w gabinecie, czekając na klienta, a przy tym móc godnie żyć i zarabiać tak, abym stała się niezależna,
a dzieciom niczego nie brakowało.

         Z myślą zatem o Was Kochane Mamy oraz z myślą o wszystkich Kobietach, które chcą zmienić swoje życie na łatwiejsze i lepsze, stworzyliśmy ofertę naszych szkoleń z makijażu permanentnego
i medycyny estetycznej. Dzięki nim podniesiecie swoje kwalifikacje, będziecie miały możliwość otworzenia własnej działalności i rozpoczęcia pracy, która pozwoli znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół
i najbliższych, dając jednocześnie szanse na godne pieniądze.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych szkoleń oraz usług.

         Jesteśmy placówką akredytowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, działającą na rynku od 20 lat. Na koncie posiadamy liczne nagrody: Najlepsza Placówka Szkoleniowa Roku 2018, Trener Roku 2018, Orły Kształcenia — wybór konsumenta, Złoty Lotos 2018 — za innowacyjność. W naszej placówce usługi oraz szkolenia świadczą renomowani, certyfikowani, międzynarodowi trenerzy z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Zróbcie coś dla siebie!

         Jeżeli macie już satysfakcjonującą pracę, a w kwestii zawodowej czujecie się spełnione, pomożemy wydobyć i podkreślić Wasze naturalne, zewnętrzne piękno. Nasi najlepsi eksperci oraz nieustannie podnoszący wiedzę i kwalifikacje specjaliści, dobiorą odpowiednie zestawy zabiegów, zajmą się Waszą skórą oraz pomogą przywrócić młodość i pewność siebie.

Zmieńcie swoje życie na lepsze!

         Chętnie doradzimy, damy wskazówki i pomożemy w uzyskaniu ewentualnych dofinansowań. Oferujemy opiekę po szkoleniową, możliwość zakupu sprzętu, barwników i wszelkich materiałów do makijażu permanentnego i medycyny estetycznej.

Czekamy na Was i trzymamy kciuki za słuszne decyzje i Wasze przyszłe sukcesy.